نتایج جستجو برای عبارت :

تو را بکار و شکوفا شو.

سلام دوستان!
این وب برا شماست؛ شمایی که دوست داری استعدادهای خودت رو شکوفا کنی و از اونا استفاده کنی؟!
گام اول باید علایق و استعدادهای خودتو بشناسی!
گام دومش ب ما
ممنونم از اینکه به پیج ما سر زدید و خوشحال میشیم که انتقادات و پیشنهاداتون را با ما در ارتباط بگذارید.
سر ظهر وقتی مداد به دست داشتم به صفحه‌های کاغذ ضربه می‌زدم یه چیزی توی ذهنم از چاووشی پلی می‌شد «تو حکم واجب‌الاجرایی» نوشتمش،بهش فکر کردم،کاری که می‌کردم واجب‌الاجرا بود انگار.
جالبه حالا متن آهنگ‌هایی که توی ذهنم میاد هم داره مطابق کاری می‌شه که انجام می‌دم :))
امسال به طرز عجیبی سرم شلوغ بود و همیشه وقت کم می آوردم!! با اینکه وظیفه خاصی هم نداشتم و همون کارای همیشگی بود!! و باید بگم آرزو و اهداف ۹۸ موندن و باید سال ۹۹ خودمم یکم به خودم تکون بدم!! یکی از اهداف ۹۸ را رفتم دنبالش ولی نشد. آرزوهای ۹۸ اونایی هست که سالهاست آرزو مونده و خواست خدا را میخواد..
الهی تن و روح خانواده کوچیک منم سلامت باشه و سال ۹۹، سال برآورده شدن آرزوهامون باشه
کاش ۹۹ سال شکوفا شدنم، شکوفا شدنمون باشه که با لبخند و شادی و قنج رفتن
در تعلیم و تربیت کشور، علمِ سودمند، دانشِ سودمند باید تعقیب بشود. این‌که شما می‌گویید «آموزش و پرورش اصلاح باید گردد»، یکی از موادّ مهمّ اصلاحی، همین است که دانشی که در اینجا تعلیم داده می‌شود، دانش سودمند باشد؛ این جوان بتواند از این دانش، برای بهبود زندگی خود و جامعه‌اش و پیرامونیانِ خود استفاده کند؛ علم نافع این است. علم نافع، آن [علمی] است که ما را به اهدافمان نزدیک کند، حرکت ما را آسان کند، ما را پیش ببرد؛ علم نافع این است. آن چیزهایی

صندلی آمفی تئاتر دارای ویژگی هایی است که کیفیت و قیمت صندلی را تعیین می کند. ما در این پست عنواین مربوط به ویژگی های صندلی آمفی تئاتر را بیان می کنیم.
جنس پروفیل بکار رفته در صندلی آمفی تئاتر
جنس رویه صندلی آمفی تئاتر
کیفیت رویه صندلی آمفی تئاتر
فوم بکار رفته در صندلی
دسته های صندلی آمفی تئاتر
کفی صندلی آمفی تئاتر
پشتی صندلی آمفی تئاتر
یراق آلات مورد استفاده در صندلی آمفی تئاتر
نوع رنگ بکار رفته در صندلی
جنس و نوع پلاستیک یا چوب بکار رفته د
سیم بکسل ها بر حسب نوع صنعتی که در آن بکار گرفته می شوند دارای بافت ها و ساختار های مختلفی هستند. بافت سیم بکسل با ساختار آن متفاوت می باشد و بیشتر بیان گر قطر های مفتول های بکار گرفته شده در رشته های سیم بکسل می باشد. بطور کلی 4 نوع بافت برای سیم بکسل ها تعریف می شود که عبارتند:

بافت سیل سیم بکسل SEALE که در بسیاری از کاربری های سیم بکسل مانند سیم بکسل حفاری و جرثقیل بکار گرفته می شود. حتی در سیم بکسل آسانسوری نیز بیش از هر بافتی از سیل استفاده می ش
عزیز دلم
تو،
مخاطبِ شعر منی
و من
مخاطبِ تحسین تو.
تو
در سکوت شکوفا می شوی
و من
در سخن جلوه می کنم.
تو،
خانه را جارو می کنی
و رخت ها را می شویی
و ظرفها را مرتب می چینی
به همان زیبایی که من
شعری می سرایم
یا چیزی می نویسم.
ما،
دو روی یک سکه ایم
دو روی یک حقیقت
نمیدونم از کجا شروع کنم.. دوباره نزدیک سال نو شده.. دوباره بهار تو راهه.. و حس های بد هست که بهم دست داده..نمیدونم این طلسمیه افتاده تو زندگیم دوساله ..که نزدیک بهار ... درست وقتی همه چیز در حال شکوفا شدنو نو شدنه .. این حال و روز منه .. الان نمیتونم به نوشتن ادامه بدم.. اما میام مینویسم باز حالم ک بهتر شد...
+یادم نمیاد اون موقع ها شب امتحان چه جوری تند تند وویس مینوشتم و میخوندمو درس پاس میکردم!!! الان اصلا موندم توش!!! والا به قرعان! چه وضیع آخههه ؟+از ظه
روش تربیت کودک فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 83حجم فایل: 617قیمت: 8250 تومانبخشی از متن:تربیت کودک شامل سه بخش : نقش معلم ، روش تربیت کودک و عوامل تربیتی کودک می باشد.تربیت کودک یعنی شکوفا کردن استعدادها و برآوردن نیازهای اوست. نیازهای کودک فقط خوراک و پوشاک و محبت و … نیست و استعدادهای او خواندن و نوشتن و انباشتن حافظه نیست. او استعداد نتیجه گیری – فکر- و اندازه گیری و سنجش – عقل- و انتخاب واراده و وجدان هم دارد و لذا نیاز ب
با بکارگیری روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی ، یادگیری زبان آموز خود را تضمین کنید و از آموزش به روش های ساده و راحت لذت ببرید.
در آموزش زبان انگلیسی بکار بردن شیوه های آموزشی می تواند تاثیرگذارترین بخش باشد. بسیاری از شیوه های قدیمی را نمی توان برای آموزش نوآموزان بکار برد. از طرفی همه روش ها برای رده های سنی مختلف و همینطور همه سطح های آموزشی جواب گو نخواهد بود. از این رو استاد و معلم زبان باید حتما بتواند با شیوه های خلاقانه ای که بکار می
 یعقوب احمر  گوید بحضرت صادق ع عرضکردم من بدهکاری زیادی دارم باندازه ای در ناراحتی و اندوه هم که قران از ذهنم رفته است حضرت صادق ع قران قران همانایک ایه از قران و بک. سوره از ان روز قیامت بیایدتا هزار درجه بالا رود یعنی در بهشت پس گوید اگر مرا نگهداشته بودی  وحفظ. میکردی تورا بدین مقام. میرسانیدم 4 ابن ابی یعفور گوید شنیدم حضرت صادق ع میفرماید هر اینه مردی که سوره ای را بداند  وسپس انرا فراموش کند یا واگذاردو وارد بهشت شود ان سوره از سوی بالا ب

HUBLOT BLACK CAVIAR BANG
یکی از گرانترین ساعت های مچی جهان است ساعتی اســت و بسیار پیچیده که از ظاهر ان نیز می توان به پیچیدگی ان پی برد. در این نوع ساعت فلزی بکار رفته است که از طلا است و باعث افزایش قیمــت ان شده است.پوشش این نوع ساعت از طــلای 18 عیار است. کلی المــاس در این ساعت لاکچری زیبا بکار رفته است و قیمت ان حـــدود 1 میلیون دلار تخمین زده شده. این ساعت برنــدی است معروف که شگفتی افرینی جدید در بازار ساعــت در سالهای اخیر شده است و با وجود الماس و
احساس می‌کنم تحمل رنج و غم و خطر و مصیبت در راه خدا مهم‌ترین و اساسی‌ترین راه تکامل در این حیات است. 
و معتقدم زندگی در خوشی و بی‌غمی، لذت و سلامت، امن و نعمت، آدم را منجمد، راکد و بی‌احساس می‌کند.

+ از جملات شهید چمران.
+فکر کردن به چمران واقعا روحم رو شکوفا میکنه. یعنی میشه چمران هم یه روزی، یه جایی، یه وقتی به من فکر کنه؟
برنامه عصر جدید رو دوست دارم هرچند که نقص زیاد داره.
خیلی دوست داشتم خودم رو در قصه گویی یا استندآپ کمدی می سنجیدم.

قبل از اینکه شروع بشه تیزرش رو دیدم. میگم تنها استعداد شکوفا شده ی من چاقیه. مثلا یه کلیپ ۵ دقیقه ای بفرستم که تو همون چند دقیقه سایزم بیشتر میشه D: 
در ترجمه جمله ،گاهی در امتحان به محض دیدن کلمه ای مشکل از ترجمه بقیه کلمه ها صرف نظر می کنیم .
باید به یاد داشته باشید که در زبان فارسی کلمه های عربی زیادی وجود دارد که حتی خود ما نیز آنها را بکار می بریم .
أنت         قبلت          کلام             والدک       و       الان           تعمل          به .
أنت       قبلـ  ت        کلام             والد   ک      و       الان        تــ  عمل        بــ  ه.
کلمه هایی که در فارسی بکار برده می شوند:
قبل  : قبو
باران
این اشک آسمان
این دانه های ریز سخاوت
سیراب می کند
صحرای تشنه کام دلم را.
گل ها
گل های پر طراوت و زیبا
لبریز یک محبت بی پایان
در انتهای سال سترون.
گنجشک ها چه شاد و قناری
خوشحال از این بهار شکوفا.
اینجا نشسته ام به کناری
در انتظار آمدن تو
همراه نوبهار فریبا
باشد که این بهار
باشد که این زلال سرازیر در زمان
لبخند بر لبان تو بنشاند
در لحظه لحظه های چنین فصل آشنا
بود و رفت..
طاقت بی تابیم را؛ او شکیبا
بود و رفت..
گر زمانی بانگ میزد بر سرم؛
زنگ خزان؛؛
ساقهء زرد خیالم را شکوفا
بود و رفت..
از شمیمش مینمود او اهل این
منزل نبود؛؛
ساکن فردوس بود؛ از شاخ
طوبا(طوبی) بود و رفت....
غم مخور"محزون"؛ مگو
یارم کجاست؟؛؛
پر کشید بر آسمانها؛ چونکه
عنقا بود و رفت...
#ناهید_غلمانی_خامنه
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
دانش آموزان با نشاط مسئولیت پذیر و هدفمند هسـتند. در پرتو شادی و نشاط است که آن‌ها می‌توانند برداشتی واقع بینانه از توانایی های خود به دست آورند. نشاط و شادابی در مدرسه به رشـد و شـکوفایی همه ابعاد وجودی دانش آموز می‌انجامد. در محیط شاد، ذهن انسان پویا و استعدادش شکوفا می‌شود. شادی مفهومی زودگذر نیست، بلکه باور به این موضوع است که همه چیز به خوبی می‌گذرد؛ باوری که با احساس رضایت همراه است.
زمین نفسی دوباره می کشد
برگهای درختان رنگارنگ می شوند
گلهای طبیعت شکوفا می شوند 
پرندگان  در شکوفایی بهار نغمه ی شادی و سرور سر می دهند 
کابوس های غمین و خسته را دور می ریزیم 
و به استقبال بهار می رویم
دلاتون شاد 
روزگارتون همیشه سر سبز 
عید تون مبارک 
                                     سال خوبی داشته باشید 

تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش و لزوم توجه به روحیات و ویژگی های نسل حاضر ایجاب می کند که اداره امور مدارس مبتنی بر افزایش قدرت تصمیم گیری استقلال نسبی انعطاف پذیری و روش های غیر متمرکز و مشارکت جویانه باشد تا بتواند فضای عمومی مدرسه را پویا پرنشاط و فعال نموده و توانمندی ها و خلاقیت های مدیران معلمان و دانش آموزان را به خوبی شکوفا و متجلی سازد در واقع شادی همانند ثروتی است که میتوان آن را از دست داد و یا اینکه بر آن افزود. . بنابراین هر یک از
حق
به گمان این حقیر این 2 گرم و شاید هم کم و شاید هم بیش را اگر انسان نگه دارد، اکثر راه را رفته است.
منطقیون در تعریف حدی انسان گفته‌اند که حیوان ناطق و عرض شود که انسانیت محقق نشود الا آن گاه که ناطقیت محقق شود و ناطقیت محقق نشود مگر پس از سکوت طولانی تا آن سکوت سبب شود که بذر نطق انسان شکوفا شود.
یادم نیست که از که بود که شنیدم که فرمودند که من سالیان دراز سکوت کردم تا توانستم این مطالب عالیه را بگویم.
به قول شیخنا بهایی:
عزت اندر عزلت آمد ای فل
 حس تنهایی چیزی نیست که وابسته به آدمها باشد، وابسته به عشق و عاشقی ها باشد، حتی وابسته به روابط هم نیست. تنهایی یک جور حس است، که گاهی می آید و در وجودت میپیچد. بگذار بیاید، با تمام حجم اندوهی، که با خود می آورد بگذار بیاید. نه سرکوبش کن و نه خودت را به آن راه بزن که ندیدیش و نه از آن فرار کن. اتفاقا بگذار بیاید، شاید حرفی برای گفتن دارد. شاید زخمی از گذشته او را تحریک به آمدن کرده یا شاید آمده است، چون وقت پوست انداختن و ورود به یک عالم فکری دیگر
«٢٧»تُولِجُ‌ اللَّیْلَ‌ فِی النَّهارِ وَ تُولِجُ‌ النَّهارَ فِی اللَّیْلِ‌ وَ تُخْرِجُ‌ الْحَیَّ‌ مِنَ‌ الْمَیِّتِ‌ وَ تُخْرِجُ‌ الْمَیِّتَ‌ مِنَ‌ الْحَیِّ‌ وَ تَرْزُقُ‌ مَنْ‌ تَشاءُ بِغَیْرِ حِسابٍ‌ (خداوندا!)تو شب را به روز و روز را به شب درآورى و زنده را از مرده و مرده را از زنده بیرون آورى و هرکه را خواهى بى‌شمار روزى مى‌دهى. نکته‌ها: این آیه و آیۀ قبل،دوازده مرتبه از نشانه‌هاى قدرت خدا نام برده است تا روح توحید را در ان
تعریف گرافیک:
طراحی گرافیک (طراحی گرافیک به انگلیسی: Graphic Design) در واقع اصطلاحی عام است. حرفه ای متشکل از طراحی حروف، تصویرسازی، عکاسی وچاپ است. به منظور ارائه اطلاعات یا آموزش بکار میرود. این اصطلاح را اولین بار ویلیام ادیسون دیگینزدر سال ۱۹۲۲ بکار برد. با این همه فقط پس از جنگ جهانی دوم بود که کاربرد آن رایج شد.
ارتباط بصری در مفهوم آن تاریخ طولانی مدتی دارد. زمانی که انسان اولیه برای یافتن غذا به شکار می رفت وجای پای حیوانی را بر روی گل می دی
تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش و لزوم توجه به روحیات و ویژگی های نسل حاضر ایجاب می کند که اداره امور مدارس مبتنی بر افزایش قدرت تصمیم گیری استقلال نسبی انعطاف پذیری و روش های غیر متمرکز و مشارکت جویانه باشد تا بتواند فضای عمومی مدرسه را پویا پرنشاط و فعال نموده و توانمندی ها و خلاقیت های مدیران معلمان و دانش آموزان را به خوبی شکوفا و متجلی سازد در واقع شادی همانند ثروتی است که میتوان آن را از دست داد و یا اینکه بر آن افزود. . بنابراین هر یک از
با افتخار اعلام می‌کنم که تونستم صبح ساعت 8 ازخواب بیدار شم ^^ و پس از ماه‌ها اومدم دفتر نقلی خودم  و همانا انجام دادن کار مورد علاقه ت نه تنها تکراری نمیشه بلکه هر روز یه کشف جدیده :)) اگه بخوام شاعرانه ترش کنم باید بگم جوونه های وجودتو شکوفا میکنه ^_^
ببین به درجه ای از عرفان رسیدم که صبح پست میذارم :دی
پ ن : کاش کرونا تموم شه بتونم بیشتر از این فضای پرآرامش استفاده کنم..
 بی ربط نوشت: حساسیت بهاره خر است خرر :|

قابل توجه هموطنان عزیز دستگاههای تصفیه آب خانگی در حال حاضر بعلت اینکه مسیر آب از مخزن تا شیر آب احتمال ورود هزاران نوع آلودگی وجود دارد و ضمنا آب شهری دارای مقداری کلر است که جهت از بین بردن میکروب ها بکار می رود، حال آنکه خود همین کلر اگر به حوض ماهیها اضافه بشود باعث تلف شدن ماهیها میشود ، در همه شهرها و کلانشهرها قابل استفاده می باشد. لازم به ذکر است با توجه به مسئله قیمت دستگاه های تصفیه آب که متناسب با تعداد مراحل دستگاه و نوع مواد بکار
پکیج دستگاهی گرمایشی است که به عنوان جایگزینی برای سیستم‌های گرمایشی بکار گرفته می‌شود. پکیج دیواری در سایز کوچکتری نسبت به آبگرمکن زمینی برخوردار است و از آبگرمکن های دیواری بزرگ تر است ، که یکی از مزایای مهم کوچک بودن و فراهم کردن همزمان آب گرم و گرمایش ساختمان می‌باشد. در واقع پکیج به عنوان یک تأمین‌کننده سیستم گرمایش شوفاژها و تأمین دائمی آب گرم مورد نیاز منازل و ساختمان‌ها بکار برده می‌شود ، که در سالهای اخیر بجای شوفاژ خانه در سا
بغض صد عشق، گره خورده به پیشانیِ منعطشِ چشمِ تو را داشت، پریشانیِ منحلقه در حلقه شکوفا شده ای در چشممبه تو هر گز نرسد دستِ زَمستانیِ مننازِ انگشت بِباران و ، سه تاری بنوازبا ترَک های به هم بسته ی پیشانیِ منبس که بر قبله ی چشمت به نماز افتادمتَرَک افتاده به مینای مسلمانیِ منپلک بر هم بگذاری تو اگر...، می میرمنفسی بیش نمانده ست به ویرانیِ منشبی از پنجره ی خانه تماشایم کنتا ببینی غمِ جان کندنِ پنهانیِ من...سید محمدعلی رضازاده
اصلا نمی فهمیدم چرا فکر می کنه خودش نبودن، ما رو بیشتر به هم وصل می کنه. من خودشو دوست داشتم...
حالا بعد دو سال از دو سال بودن توی یه رابطه ی هزاران چرا و بالاخره فهمیدن اینکه چطوری دنیا رو می دید، یکی بیاد مهسای قدیمی رو پیدا کنه باز.
یکی بیاد به من بفهمونه که حالا چرا فکر می کنی خودت نبودن بیشتر تو رو به اونکه دوست داری نزدیک می کنه؟
اگه قراره تو، تو باشی. توی رابطه ای باشی که شکوفا شی و بیشتر و بیشتر خودتو کشف کنی... چرا چیزی جز خودت بودن باید به
تربیت به معنای رشد دادن، عملی الهی و معنوی است. کودک در چنین روندی، براساس فطرت الهی، به سوی مقصد سیر می کند. تربیت، کودک را نمی آفریند، بلکه او را در راه انسان شدن شکوفا می سازد و انسان شدن، نتیجه منطقی تربیت درست است. تربیت شور و عشقی را می طلبد که مربّی در پرتو آن، متربّی را به رشد و کمال می رساند و او را ارزشمند می سازد.
ادامه مطلب
تابستانی دیگر فرا رسید و شور و اشتیاق نوجوانان انگیزه ای دوباره برای شروع دوره های تابستانه دوره هایی که با دوستی های جدید و با اجرای برنامه های فرهنگی همراه است تا خلاقیت و استعدادها شکوفا شوند از همین رو ما هم بر آمدیم و برای این دوره طرح تبلیغاتی آماده کردیم که به خدمت شما عزیزان تقدیم می نماییم.
تقریبا نمای بیشتر ساختمان ها از سنگ تشکیل شده است و جهت  محکم سازی سنگ نما و جلو گیری از سقوط سنگ ازنمای ساختمان که موجب نگرانی ساکنین از احتمال ریزش سنگ نما و ایجاد هرگونه خطر جانی ممکن و  باتوجه به معماری و نمای مدرن ساختمان ها و بکار بردن قطعات سنگ بزرگ در نمای ساختمان پیچ و رو لپلاک سنگ نما  پیشنهاد خواهد شد.
پیچ و رولپلاک سنگ نما علاوه بر زیبا تر شدن نما ساختمان ، مانع از افتادن سنگ روی اتومبیل ها شده و کم شدن آثار مالی حادثه را در پی خواه
سیم بکسل های روکش دار در سایز های مختلف و با بکارگیری دو عدد استفاده می شوند. دو عدد بکار گرفته شده به شکل 2 - 2.5 بیان می شود که عدد ریز تر نشان دهنده قطر سیم بکسل بکار گرفته شده در ساختار سیم بکسل روکش دار و عدد دوم معرف قطر بیرونی آن با در نظر گرفتن روکش پلی پروپیلن می باشد. سیم بکسل روکش دار را اغلب در داخل باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می دهند و در مغزی آنها از دو بافت مختلف سیم بکسل 7X7 و سیم بکسل 6X19+IWRC استفاده شده است. البته سیم بکسل روکش دا
واژه صنعت گردشگری، اصطلاحی است که از زبان­های خارجی ترجمه شده و به غلط در زبان فارسی بکار می‌رود. اینکه این واژه و استفاده از آن در زبان فارسی چرا نادرست است باید به مفهوم واژه صنعت یا Industry در زبان­‌های اروپایی توجه کرد. ترجمه درست واژه Industry در زبان فارسی کلمه صناعت است همان طور که واژه های فلاحت، سیاحت و زراعت به عنوان هم‌وزن‌های لغوی در زبان عربی ساخته شده‌اند. معادل‌های فارسی این اصطلاحات کشاورزی، بازرگانی، گردشگری و کشت و کار یا کشت
انواع کرکره برقی1.    کرکره برقی پارکینگ2.    کرکره  برقی سوله کارخانه3.    کرکره ضد سرقت پنجره و بالکن4.    کرکر ه برقی درب ضد سرقت5.    کرکره برقی مغازه
بررسی انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ :اکثرا از تیغه کرکره آلومنیوم برای کرکره برقی پارکینگ بکار می رود برای انتخاب تیغه آلومینیوم  باید از تیغه بیلت 6063 آلومینیوم استفاده شود که این نکته مورد توجه تمام کارشناسان فنی میباشد. در ساختمان های جنوبی از به خاطر صدای زیادی که تیغه های کرکره ایجاد م
گل‌چای یا چای بلومینگ، یک روش‌ هنرمندانه تهیه چای است که مبدا آن به چین برمی‌گردد. گل چای معمولا با نام‌های چای بلومینگ، چای نمایشی، چای هنری و چای دست ساز نیز شناخته می‌شود. صنعت‌گران چینی، برگ‌های تازه و سالم چای سفید و چای سبز را با دقتی فراوان به دور گل‌های خاص پیچیده و نخی پنبه‌ای را محکم، دور آن می بندند. تا به‌صورت یک گوی سبز رنگ درآید. پس از خشک شدن، آن را بسته‌بندی می‌کنند. زمانی که گل چای را داخل قوری آب قرار دهیم، شکوفه به طرز
مصادیق کار عالمانه و مجاهدانه از نظر رهبر انقلاب
رهبر انقلاب اسلامی راه شکوفایی اقتصادی کشور برای تحقق رونق تولید را، کار مجاهدانه و عالمانه می‌دانند و در سخنرانی نوروزی در حرم مطهر رضوی (۹۸/۰۱/۰۱)  مصادیقی را برای این نوع کار، بیان کردند.نوجوان خامنه‌ای این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور می‌کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «همچنان که بهار، استعدادهای زیرزمینی و طبیعی را شکوفا میکند، کار هم همه‌ی استعدادهای باطنی و واقعی را در معرض بُروز و ظهور می‌آورد.» ۱۳۹۸/۰۲/۰۴نوجوان خامنه‌ای به‌مناسبت هفته‌ی کار و کارگر و براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، لوح «مشت کارگران بر دهن دشمن» را منتشر میکند.

حکمتانه۳:
۱.وقتی شکوفه زدن درختان را می بینم احساس می کنم ما هم می توانیم شکوفا شویم رازش دستان همیشه رو به آسمان داشتن است.
۲. انسان هاهمه مانندچراغ برای نورافشانی درست شده اند،آنانی که تاریکند ارتباط خود را با منبع انرژی عمدا قطع کرده اند. 
۳. انسان ها مثل گیاهان زمینند در کوره حوادث خورده می شوند برخی بی هدف تبدیل به سرگین می شوند و برخی هدفدار در کنار فساد وگناه تبدیل به شیر گوارا می گردند.
۴.باید مثل نوزاد،بی توجه به پستانک های به ظاهر زیب
laws  قانونrules مقرراتstandards استانداردها  لطفا به تفاوت laws و rules توجه کنید:تفاوت اصلی در عواقب ناشی از نقض آنهاست. شکستن قانون ها عواقب بیشتری تا مقررات دارد .
◀️در بیشتر کشورها قوانین به روح حسابداری دمیده شده است.مانند عدم استفاده از lifo یا روش های استهلاک داراییها در ایران
در آمریکا شرکت های بورسی باید از مقررات کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا پیروی کنند.
در بریتانیا  این مقررات توسط مجامع حرفه ای حسابداری تهیه میشوند که استاندارد نامیده
این مطلب علاوه دانستنی ها و نکات جالب، به برخی از باورهای غلطی که بین مردم رایج است نیز پرداخته و سعی در اصلاح آنها خواهد داشت. امیدواریم مورد استقبالتان قرار بگیرد.
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم. شاید اصلاً این موضوع برای شما اهمیت نداشته باشد و از بکار بردن اصطلاح و انجام دادن
سریال کره ای When the Camellia Bloomsبا بازی گونگ هیو جین و کانگ ها نول
نام ها: وقتی کاملیا شکوفا می شودمحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه KBS2, Netflixژانر: #عاشقانه | #هیجانی | #کمدیتاریخ پخش: 27 شهریور 1398 – Sep 18, 2019قسمت ها: 40روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه هامدت زمان: 35 دقیقهوضعیت: پایان یافته جایگزین عدالتبازیگران:Kang Ha Neul – Gong Hyo Jin
خلاصه داستان: داستان این سریال درباره زنی به نام دونگ بک (Gong Hyo Jin) میباشد که صاحب یک بار به نام کاملیا است. او در همسایگی یک پلیس به نام هوانگ
وقتی که تو آمدی دوبارهاز هر طرفی سپیده سر زددر باغ، شکوفه شد شکوفاپروانه به سوی غنچه پر زد
در خانه و کوچه و خیابانگل های قشنگ خنده روییداز شادی دیدن تو آن روزهم غنچه و هم جوانه خندید
گیسوی قشنگ سبزه آن روزبا دست نسیم شانه می شدباغ دل ما ز دیدن توسر سبز و پر از ترانه می شد
********** شعر کودکانه دهه فجر **********
از آسمون دوبارهبارون گل می بارهتو این هوای برفیتولد بهاره
بادکنکای رنگینقل و گل و شیرینیشروع جشن فجرهلاله ها رو می بینی
********** شعر کودکانه دهه
قالب ها در وردپرس
در جلسات قبلی با نحوه مدیریت منو های وردپرس و مدیریت ابزارک ها و همچنین سفارشی سازی قالب وردپرس آشنا شدیم. این جلسه رو دوست داریم در بخش بعدی در دوره آموزش  قدم به قدم وردپرس بهتون آموزش بدیم که چطور با بخش نمایش ( بخش قالب ها ) در وردپرس کار کنید. بخش نمایش در وردپرس بطور کل برای تغییر شکل و شمایل وبسایت شما بکار می رود. به عبارت دیگر نمایش ، بخشی است برای مدیریت پوسته های وردپرس و ایجاد تغییر در کد های قالب وردپرسو همچنین شخ
تعداد کلمات:
برای افزایش بازدید سایت از طریق گوگل به کلمات کلیدی زیادی احتیاج ندارید.
5 کلمه کلیدی برتر انتخاب کنید و به آن‌ها درجه A بدهید 
سپس 30 کلمه کلیدی مناسب بعدی را انتخاب کنید و به آن‌ها درجه B  دهید و
 65 کلمه کلیدی بعدی با درجه C  مشخص کنید و مکمل B  در نظر بگیرید.
حال شما 100 کلمه کلیدی درجه‌بندی شده در اختیاردارید، که رنگ سبز را به عنوان اولین انتخاب، رنگ زرد را به عنوان گزینه بعدی و رنگ قرمز را تنها در موارد خاص بکار بگیرید. که A را به ع
مادرم  درس   مهربانی   را
از  برایم  چه  خوب  معنا   کرد
آنکه با حرف های ساده خود
طبع   شعر   مرا   شکوفا   کرد
مادرم،  آب   بود   و   آیینه
خویش را  نزد خویش  پیدا کرد
روز و شب  در  کنار  گهواره
کار  امروز   و   کار   فردا   کرد
روشنی بخش جان من مادر
دل  من  را  به  رنگ  دریا  کرد
کوله باری   ز  نور  از  امید
از    برای    سفر    مهیَا    کرد
زیر  اقدام   او   بهشت  برین
برگه اش  را  خدای  امضا  کرد
هر که از مِهر  مادری  سرشار
وصف خورشید  ع
انواع آردواز سقف های شیروانی
در صورتی که قصد دارید برای سقف منزل خویش از اردواز استفاده کنید
و از مزیت های قابل توجه و برجسته آن نهایت بهره را ببرید، باید در نظر گرفت
که شما برای این منظور می توانید از انواع این سقف بهره ببرید
که هر یک از این مدل های مختلف شیروانی خود دارای مزیت های خاص مربوط به خویش می باشند
که در ادامه به برخی از این انواع و اقسام مختلف سقف های شیروانی اشاراتی گذرا می شود
تا با تمامی مدل ها پیش از انتخاب مدل مورد نظر خود و نصب
شیر ظرفشویی بانپ

همانطور که از نام این شیر پیداست این شیر در آشپزخانه در محل شستشوی ظروف بکار می رود و تفاوت آن باشید دستشوی بلند در بودن پایه آن می باشد .

شیر دوش
شیر دوش بانپ

این شیر نیز در حمام بکار می رود و بغیر از خروجی آب گرم و سرد دو خروجی دیگر از یکی از بالا و دیگری از پاین نیز دارد .

شیر آفتابه
شیر آفتابه بانپ

این شیر در توالت بکار می رود و شکل ظاهری آن برعکس شیر دستشوی می باشد .

شیرهای الکترونیکی
شیر هایی که در بالا به آن اشاره شده عم
حمد و شکر و ثنا یگانه هستی و هستی بخش را به سعه رحمت واسعه اش و به شماره ی همه ی نعمات و آفریدگانش.
امید در نا امیدی جوانه می زند و می بالد و شکوفا می‌شود. آن را که در صحرای فقر و سراسر نیاز کائنات به چیزی یا کسی چشمِ طمع و دستِ طلب دارد، مادامی که به نقطه ی یأس مطلق از عالم فانی نرسیده و مضطرِّ حضرت باقی نشده باشد اجابت نخواهد شد. هر کس را که در عالَم امکان به نعمت وجود آراسته باشند، حتی اگر در نهایت دنائت و رذالت فرو رفته و حتی اگر شیطان باشد ؛ بی
از خطبه ‏هاى آن حضرت علیه السّلام است (که در آن وفاء را ستوده و حیله را مذمّت فرموده(: وفاء قرین راستى است و من سپرى نگاه‏ دارنده تر از وفاى بعهد (براى جلوگیرى از عذاب الهىّ) سراغ ندارم و کسیکه بداند بازگشتش (در قیامت) چگونه است (و بچه نحوى از او حساب می کشند، هرگز) مکر نمی کند، ما در زمانى واقع شده‏ایم که بیشتر مردم آن، مکر را زیرکى پندارند و نادانان ایشان را زیرک خوانند، چه سودى مى ‏برند این مکر کنندگان خدا ایشان را بکشد تا مردم از شرّشان آسو
به نام خدا

سلام و خوشحالم که وب من رو پیدا کردین :)
من اینجا حرف هایی که نیاز داره گفته بشن رو از زبان یک دختر که در آستانه دهه بیست زندگیشه و علایقش زیبایی های دنیا و فرهنگ کره ایه مینویسم
برای آشنایی بیشتر با شخصِ من، دلیل نامگذاری وبلاگ و.. صفحه Persona رو مطالعه بفرمایین
درخواست هاتونو از طریق پیج Let Me Know در میون بذارین

«ای رویا! باشد که پس از تمام سختی ها، به طور کامل شکوفا شوی»
- So Far Away by Suga (BTS)

به نام خدا

سلام و خوشحالم که وب من رو پیدا کردین :)
من اینجا حرف هایی که نیاز داره گفته بشن رو از زبان یک دختر که در آستانه دهه بیست زندگیشه و علایقش زیبایی های دنیا و فرهنگ کره ایه مینویسم
برای آشنایی بیشتر با شخصِ من، دلیل نامگذاری وبلاگ و.. صفحه Persona رو مطالعه بفرمایین
درخواست هاتونو از طریق پیج Let Me Know در میون بذارین

«ای رویا! باشد که پس از تمام سختی ها، به طور کامل شکوفا شوی»
- So Far Away by Suga (BTS)

گروه واتساپ شیراز با هدف دورهمی شما شیرازی ها در واتساپ ایجاد شده است و از همه شیرازی ها عزیز دعوت میشه تا به گروه واتساپ شیرازیها بیان و در این گروه با هم چت کنند.
خیلی خوشحال میشیم تا شما با عضو کردن شیرازیهای دیگه در گروه به گروه رونق بدین و همه در این گروه دور هم جمع بشیم و با هم یک گروه شکوفا داشته باشیم.
https://chat.whatsapp.com/GZKVHxw8QLL9cuOfacxb1X
گروه واتساپ شیراز دارای قوانین بسیار زیادی هست و از همه شما درخواست میکنم که به قوانین گروه واتساپ شیراز اهمی
معلم موفق کسی است که کلاس درس را به گونه ای آماده سازد تا پاسخ گوی تمامی چالش ها در طول تدریس باشد. معلم باید توانایی های خود را بشناسد، روش تدریس خود را ارزیابی کند و اگر روش ها قدیمی و کهنه باشند روش پویا و زنده ای را پیش گیرد تا روحیه ی خلاقیت و نوآوری را در نهاد دانش آموزان شکوفا سازد. او باید روش های برخورد با مشکلات درس را بشناسد و راهبردی را اتخاذ کند که فرایند یاددهی- یادگیری را مختل نسازد و مشکلات جزئی کلاس او، به مشکلات کلی و وخیم تبدیل
کسی که تو رو دروغ گو خطاب کنه و الفاظ رکیک بکار ببره ظاهرا که نه حتما عاشق نیست و فقط دنبال سپری شدن روزگارشه. 
میگن تو محال ترین اتفاق ها یه هَست وجود داره ،دیشب فهمیدم که هست
قرار بود وبلاگ رو کامل کنم کلی متن نوشته بودم هرچند این وبلاگ حذف شه بهتره
بررسی انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ :
اکثرا از تیغه کرکره آلومنیوم برای کرکره برقی پارکینگ بکار می رود برای انتخاب تیغه آلومینیوم  باید از تیغه بیلت 6063 آلومینیوم استفاده شود که این نکته مورد توجه تمام کارشناسان فنی میباشد. در ساختمان های جنوبی از به خاطر صدای زیادی که تیغه های کرکره ایجاد میکنند استفاده نمیشود!برای ایجاد فضایی هماهنگ با نمای ساختمان میتوان از کرکره برقی طرح چوب یا رنگی استفاده کرد .  برای نورگیری بهتر ساختمان   های جنوبی
عمر انسان‌ها محدود است. شما فرصت ندارید تا بهترین ایام جوانی خود را با آزمون و خطا سپری کنید تا شاید دست آخر متوجه شوید که برای چه کاری ساخته شده‌اید و سراغ چه کارهایی نباید بروید. علم «استعدادیابی» می‌تواند از به خطا رفتن مهم‌ترین سرمایه ما یعنی عمر جلوگیری کند و آنچه ما در وجودمان به صورت بالقوه داریم را در مسیر درست هدایت کند تا در نهایت شکوفا شود. 
ادامه مطلب
بررسی انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ :
اکثرا از تیغه کرکره آلومنیوم برای کرکره برقی پارکینگ بکار می رود برای انتخاب تیغه آلومینیوم  باید از تیغه بیلت 6063 آلومینیوم استفاده شود که این نکته مورد توجه تمام کارشناسان فنی میباشد. در ساختمان های جنوبی از به خاطر صدای زیادی که تیغه های کرکره ایجاد میکنند استفاده نمیشود!
برای ایجاد فضایی هماهنگ با نمای ساختمان میتوان از کرکره برقی طرح چوب یا رنگی استفاده کرد .  برای نورگیری بهتر ساختمان   های جنوبی
یکی از اساتید روشنفکرم نکته جالبی را به نقل از جناب آقای حسین بشیریه بیان کرد، درباره جایگاه اپوزوسیون در جوامع. 
ایشان فرمود: "درواقع اپوزوسیون، ویژه حکومت های غیردموکراتیک است، زیرا در حکومت های دموکراتیک، همه حق اظهار نظر و نقد دارند." 
این مطلب بسیار اهمیت دارد و جای اندیشه. 
کدام حکومت ها، اندیشه مخالف را میپذیرند و کدام حکومت ها نمیتوانند اندیشه مخالف را بپذیرند و کدام حکومت ها میخواهند اندیشه مخالف را بپذیرند اما از بیان آن واهمه دا
وظیفه دانش‌آموزان، تنها فراگیری معلومات کتاب‌ها و محتوای علمی درس‌ها نیست، بلکه توجه به رشد شخصیت، شکوفا ساختن استعدادهای نهفته، تقویت روحیه خودباوری از وظایف آنان است.

دانش‌آموزان ایران اسلامی می‌توانند هم زمان با تحصیل، بذر باور را در زمین بارور دل‌ها بیافشانند و نهال ایمان را در بوستان جان خود بنشانند تا پس از فراغت از تحصیل شاهد شکفتن شکوفه صداقت بر شاخسار وجودشان باشند.
اگرچه دانش‌آموزان قسمت کوچکی از عظمت و اقتدار کشور ایرا
به نام خالق زیبایی‌ها
قطعه‌ای از آسمان در نگاه خاکستری‌اش دیده می‌شد.قطعه‌ای به زلالی باران به
وقت بهار دل‌ها. قطره‌ای از شفافیتش پایین چکید تا پایانی واقعی را برایش رقم 
زند.
پایانی که در انتها به آغازی از جنس زیبایی پیوند خواهد خورد. پایانی که در ظاهر
قاب واقعی خورده اما در اصل رایحه نفسی تازه را برایش به ارمغان می‌آورد.
نفسی به نام زندگی، زندگی همراه با غنچه‌های نشکفته امید و لطافت گلبرگ
تازه شکوفا شده گل‌های بهاری.
پایان واقعی احس
کودکان چه کاری را به خوبی انجام می دهند؟ تمام کودکان دارای یک یا چند نوع توانایی هستند، هرچند که همیشه این توانایی را نزد والدین خود نشان ندهند. کودک شما ممکن است اولین فرد در خانواده باشد که مهارت ژیمناستیک داشته باشد و یا ذوقی در نواختن پیانو داشته باشد، یا ممکن است یک توانایی خاص برای خنداندن مردم داشته باشد. استعداد می تواند در هر شکلی بروز کند اما ممکن است برای بروز پیدا کردن نیاز به روشن کردن و بیرون کشیدن آن باشد. در اینجا چند نکته برا
باسمه تعالىآیا مىدانید شیطان بزرگ کیست؟ابرقدرتهاى پستى که به غیر از وسوسه و فریب تمام همتشان را براى نابودى اسلام بکار مىبرند.آنها اسلام آمریکائى را رواج مىدهند.همان جدائى دین از سیاستهمان عنصر الحاد و انسان گرایىو ملیت منهاى دینو..
کار با ابزار pen آسونه.ابزار pen دارای پنج تا زیر مجموعه است که توی تصویر زیر میبینید.

خب با کمک Pen Tool میتونیم یک رسم تقریبا آزادی رو داشته باشیم. کار با این ابزار اینطوریه که با کلیک کردن روی صفحه خط هایی از نقاط کلیک شده به هم متصل میشن.
و یک شکلی رو در آخر برامون ترسیم میکنن.

گزینه دوم FreeForm Pen Tool 
کار با این ابزار آسونتر از ابزار قبلیه.با این ابزار میتونید مثل مداد کار بکنین یعین روی صفحه کلیک کنید و نگه دارید و ماوس رو بصورت دلخواه روی صفحه بکش

برای مطالعه این بخش بهتر است به پیشنیاز (آیات قبلی ) مراجعه کنید .
اگر با مطالعه بخش های رایگان و مطالب قبلی علاقمند هستید در ادامه می توانید اقدام به خرید نمایید.
همان طور که گفتم من رد پای قوانین زندگی و موضوعات حیاتی و مهم را درقران پیگیری می کنم و از آنجا که دوست دارم قدر این دانسته ها بیشتر دانسته شود و منجر به پژوهش بیشتر علاقمندان شود آنها را به فروش می گذارم تا با بکار بردن بهای آن (که تاکید می کنم فقط مختص شخص استفاده کننده است) تلاش و
با سلام و عرض ادب محضر همه ی بازدیدکنندگان محترم 
قصد داریم در این وبلاگ اخبار و رخداد های روستای مارکده و استان چهارمحال و بختیاری و گاها سراسری را به اطلاع شما گرامیان برسانیم 
لطفا با نگاه سبزتان ما را یاری نمایید . 

ارادتمند شما 
محمود شاهسون مارکده 
شهریور ماه 1398 
در طبیعت و این جهان هوشمند ، اجزایی هست که بر اثر فشار زیاد شکوفا نمی شوند ؛ شکوفایی در جنم و نهاد آن هاست.
یک رشد محتوم  و مقدر در دانه کوچک و ظریف گیاه باید باشد تا هنگام بهار در شکاف سنگ سخت رشد کند و سرش را از لای سنگ سخت بیرون بیاورد و بلکه آن شکاف را بازتر کند و خود را به آفتاب نشان دهد.
این نکته مهمی است ؛ یعنی جنم افراد است که باعث می شود در شرایط سخت مقاومت کنند و کوتاه نیایند و تسلیم نشوند...وقتی میبینم یک عده احساس ضعف می کنند یا به دیگران
در طول سال ها، پیکسار فیلم های بسیار خوبی را به ما هدیه داده است، که نام بردن از آنها خاطرات زیادی را برای ما زنده می کند. پیکسار استاد خلق داستانها و دنیاهای پیچیده است که در عین ارتباط با همه تخیلات را نیز شکوفا می کند. باید بگویم که اصالت آثار پیکسار بوده که باعث ماندگاری آنها به مدت چندین دهه شده است. مهم نیست فیلم های آنها کوچک باشد یا بزرگ، آن چه در این آثار مهم است، جهانی می باشد که احساس بزرگی از زندگی را به بیننده ارائه می دهند. برای مثا
1 – آب ( Water )بهترین حلال برای قهوه که باعث می شود عطر و رایحه و همچنین روغن های قهوه در آن حل شوند . بیشترین حجم از قهوه‌ای که می‌نوشید را آب تشکیل می‌دهد. در واقع یک فنجان قهوه‌ی باکیفیت از 98.75 درصد آب و 1.25 درصد مواد قابل حل دیگر تشکیل شده است.
2– اتیل فنول ( Ethylphenol )این ماده رنگ تیره‌ای دارد و عطر و رایحه‎‌ی دارویی آن باعث می‌شود با نوشیدن قهوه صبح‌ها سرحال شوید. همچنین به عنوان یک ماده‌ی شیمیایی هشداردهنده بکار می‌رود و سبب می‌شود حواس ار
نام رمان: تمنای وجودم
ژانر: عاشقانه، طنز
خلاصه:
مستانه دختر زیبا و حاضر جوابی است که ترم آخر رشته عمران را می خواند. او در این ترم باید در یکی از شرکتهای ساختمانی مشغول بکار شود. او و دوستش شیرین با بدبختی در شرکت یکی از آشنایان پدرش مشغول بکار میشوند. صاحب این شرکت امیر پسر جذابی است که از روز اول مستانه سوتی های زیادی جلوی او داده است. تا اینکه شیرین به دلیل حاملگی دیگر به شرکت نمی آید و مستانه به تنهایی باید در این شرکت کار کند. او می فهمد که ش

خبرگذاری های بسیاری در سال ۲۰۱۹ از بازگشت رسمی تعدادی از هنرمندان از خدمت سربازی به دنیای هنر خبر دادند ؛ از جمله از آنها جی چانگ ووک با سریال " ذوبم کن" ، کانگ هانول با سریال " وقتی کاملیا شکوفا می شود " ، لی مین هو با " پادشاه ابدی" که در سال ۲۰۲۰ در حال حاظر در حال پخش است و کیم سوهیون می توان اشاره کرد . 
همانطور که می دانید و گفته شد هنرمندان شروع به کار کردند اما در این بین کیم سوهیون بازیگر کهنه کار کی_ دراما در چه حالی است؟! او می خ
لوله مانیسمان چیست ؟ لوله بدون درز همانطور که از نام آن پیداست لوله ای بدون درز یا اتصال جوش بر خلاف لوله درزدار  است. این لوله ها هیچگونه اتصال جوشی ندارد و در نتیجه از ساختار و استحکام یکنواخت در بدنه لوله برخوردار هستند. بنابراین لوله بدون درز می تواند در برابر فشار بالاتر ، درجه حرارت بالاتر ، فشار مکانیکی بالاتر  مقاومت کند.لوله‌های فولادی معمولاً به دو صورت ساخته می‌شوند1.لوله درزدار 2.لوله بدون درز مانیسمان
کاربرد لوله مانیسمان
این
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 از سخنان  مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام است (در نادرست بودن گمان کسی که اعتقاد داشت اندیشه معاویه رساتر و تدبیرش بهتر از آن بزرگوار است)
1 سوگند بخدا معاویه از من زیرکتر نیست، و لیکن او بی وفائى و خیانت کرده و معصیت و نافرمانى مى‏ نماید (در هر امرى مکر و حیله بکار برده بعهد و پیمان پایبند نیست، از این رو نادانان تصوّر میکنند این از زیرکى و دانائى او است) 2 و اگر مکر و
در دنیایی که با نوآوری در تکنولوژی شکوفا می شود، تقریبا هر شرکتی برنامه های کامپیوتری را به نحوی به کار می برد که برای کمک به ساده سازی کسب و کارشان. و پشت برنامه های کامپیوتری و نرم افزاری، یک برنامه نویس کامپیوتری است که کد را می نویسد و آن را آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار می کنند.
این حرفه جذاب برای بسیاری از مردمی با تکنولوژی است، اما زبان های برنامه نویسی به نظر می رسد بسیار به ارباب رجوع. اما در واقع، برنامه نویسی
غولی بود با چشمان آبی که به زنی باریک اندام دلداده بودرویای زن خانه ای  کوچک بود خانه ای با باغچه‌ای پر از یاسکه باروری در آن شکوفا بود غول او را دیوانه وار دوست داشت دست هایش برای کارهای بزرگ ساخته شده بود نمی توانست خانه ای این چنین بسازدنمی توانست درِ خانه ای با  باغچه‌ای پر از یاسو سرشار از باروری را بکوبد غولی بود با چشمان آبی که عاشق زنی باریک اندام شده بودزنی باریک اندام و ریز نقش زنی که آغوشش برای آسودگی بازو از  گام‌های بلندِ د
 Cpu-zنرم افزاری بسیار کاربردی جهت مشاهده اطلاعات کامل در مورد CPU سیستم شما میباشد. در واقع تخصص نرم‌افزار CPU-Z آن است که یک کالبدشکافی کامل از CPU شما به عمل آورد و گزارشات آن را در کنار جزییات مربوط به کاشه‌ها (حافظه‌ی سرپوشیده)، و برد اصلی یا مادربرد کامپیوترتان به سمع و نظرتان برساند. شما می توانید با استفاده از نرم افزار CPU-Z پی به قطعات استفاده شده در سیستم شما ببرید. اطلاعاتی بسیار مهم در مورد Cpu مانند نام پردازنده نام تجاری تکنولوژی بکار ر

نحوه استعداد یابی و شکوفایی آن
اگر به دنبال مقالات آموزشی به روز میگردید قبل از همه با بگوییم که مقالات به‌روز و کاربردی برای افزایش سطح دانش شما ارائه میشوند.همواره فرصت های شغلی پیش رویمان قرار میگیرند و ما هیچ اطلاعاتی اولیه ای در مورد کار نداریم آموزش مقدمه هر چیزیی است هرجا که فکر کنید به آموزش نیازی ندارید همان جا نقطه شکست و ایست شما است.هرکسی استعدادی در زمینه های مختلف امکان است داشته باشید بستگی به گرایش دارد،استعداد ها زمانی
یکی از اساتید روشنفکرم نکته جالبی را به نقل از جناب آقای حسین بشیریه بیان کرد، درباره جایگاه اپوزوسیون در جوامع. 
ایشان فرمود: "درواقع اپوزوسیون، ویژه حکومت های غیردموکراتیک است، زیرا در حکومت های دموکراتیک، همه حق اظهار نظر و نقد دارند." 
این مطلب بسیار اهمیت دارد و جای اندیشه. 
کدام حکومت ها، اندیشه مخالف را میپذیرند و کدام حکومت ها نمیتوانند اندیشه مخالف را بپذیرند و کدام حکومت ها میخواهند اندیشه مخالف را بپذیرند اما از بیان آن واهمه دا
یک رسانه بلژیکی به تمجید از مهاجم ایرانی شارلروا پرداخت و اعلام کرد که او دوباره شکوفا شده است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت «nieuwsblad» بلژیک، کاوه رضایی، مهاجم ایرانی برای رسیدن به زمان اوج تنها نیاز به 4 بازی به همراه شارلروا داشت. او در 4 بازی گذشته تمام ناکامی های خود در فصل گذشته به همراه بروژ را به پایان رساند.کاوه در 4 بازی برای شارلروا 5 گل به ثمر رسانده است. او در این چند بازی خودش را احیا
پاسخ فعالیت های درس اول مطالعات پایه هفتم
پاسخ فعالیت ها و کاربرگه های مطالعات هشتم
فعالیت درس اول
۱ - چند مورد از نعمت های الهی و حق برخورداری از آنها را توضیح دهید ؟
نعمت برخورداری عشق و محبت نعمت خانواده ، نعمت خوراک و پوشاک ، نعمت داشتن استعداد و توانایی و حق شکوفا شدن آن و حق راز و نیاز کردن.
۲ - آیا همه انسانها صرف نظر از قوم ، نژاد ، زبان ، اعتقادات ، ثروت ، فقر و ... دارای حقوق طبیعی هستند ؟ چرا ؟
بله انسانها صرف نظر از تفاوت هایی که از نظر ن
نکات تربیتی فرزند
نکات تربیتی که بهتر است والدین آن را بدانند و بکار گیرند تا دوران خوبی را برای خود و کودکشان
به وجود بیاید. چون که سن کودکی مهم ترین سن تربیت کردن کودک است و این سن از حساس ترین
و پر اهمیت ترین دوران برای کودک است. می توان گفت روش های روانشناسی کودک موجب
شکل گیری شخصیت کودک می شود.
والدین موفق بهترین شنوندگان سخن فرزند خود هستند:
۱- حرف او را قطع نمیکنند
۲- در مقابل او حالت تهاجمی
۳- سر بچه ها داد نمی زنند
۴- مدام طعنه نمی زنند.
۵
پاسخ فعالیت های درس اول مطالعات پایه هفتم
پاسخ فعالیت ها و کاربرگه های مطالعات هشتم
فعالیت درس اول
۱ - چند مورد از نعمت های الهی و حق برخورداری از آنها را توضیح دهید ؟
نعمت برخورداری عشق و محبت نعمت خانواده ، نعمت خوراک و پوشاک ، نعمت داشتن استعداد و توانایی و حق شکوفا شدن آن و حق راز و نیاز کردن.
۲ - آیا همه انسانها صرف نظر از قوم ، نژاد ، زبان ، اعتقادات ، ثروت ، فقر و ... دارای حقوق طبیعی هستند ؟ چرا ؟
بله انسانها صرف نظر از تفاوت هایی که از نظر ن
یادگیری انگلیسی با استفاده از ریشه آن
ریشه کلمه ی Dinner

کلمه dinner  از کلمه فرانسوی ‘disner’ بوجود آمده است که به معنای صبحانه (breakfast) است. شاید این برای شما عجیب باشد که بدونید کلمه dinner که الان به معنای شام بکار می رود قبلا در زبان انگلیسی به معنای صبحانه به کار می رفت. زمانی که کلمه dinner به معنای صبحانه بکار می رفت حدود ظهر صرف می شد که بزرگترین وعده غذایی هم بود. وعده سبک تری که بعد از آن هنگام عصر صرف می شد supper نام داشت. نهایتا وعده های غذایی بیشتر
غذاهای محلی
شاید به جرات بتوان گفت که هیچ جای دنیا به اندازه کشور عزیزمان ایران دارای غذاهای محلی متنوع و خوشمزه نمی باشد. و این مسئله کاملا طبیعست . چون ما در جایی زندگی میکنیم که فرهنگ غذا رسم و رسوم خاصی دارد و مردمانمان آن سلیقه های بسیار عالی و جذابی را در طبخ غذاها بکار می برند.
از شمال تا جنوب کشور ایران بر اساس شرایط آب و هوایی و محصولاتی که در آنجا می روید غذای محلی متنوعی وجود دارد.
و انصافا بخاطر این تنوع بالا نمی توان نظر قطعی  و محک
بنای لوتوس که با توجه به 9 بخش جانبی و گنبد خیره‌‌ کننده‌ی مرکزی خود به نام معبد لوتوس نیز معروف است، یک شاهکار معماری به حساب می‌آید. این بنا از سیمان سفید و سنگ مرمر ساخته شده و کل مجموعه به شکل گل نیلوفر آبی به نظر می‌‌رسد. این بنا آنچنان از میان ۹ استخر آبی اطرافش به پا خواسته که به نظر می‌‌رسد هرلحظه امکان دارد شکوفا شود. این معبد که در سال 1986 ساخته شده است و تا کنون بیش از 70 میلیون نفر از آن بازدید کرده‌اند. یکی دیگر از معابد مدرنی که ا
با توجه به بکار گیری حفاظ استیل در در معماری های امروز باید بگوییم که یراق آلات  نرده های استیل نیز از اهمیت زیادی برخوردارند و در صورتی که از جنس مناسب و مرقوبی ساخته نشده باشند و کیفیت استانداردی نداشته باشند مطمئنا شما را در آینده به دردسر خواهند انداخت چراکه استحکام و مقاومت نرده اسستیل شما به میزای زیادی به یراق آلات استیل بکار رفته در آن بستگی دارد.
برای آشنایی با نام قطعات نرده استیل در این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی اجزای نر

زین موتور سیکلت چیست؟
زین موتور سیکلت عبارت است از نشیمنگاه موتور سوار. زین قطعه ای متشکل از ابر ضخیم، فلز و معمولا روکش پلاستیکی یا چرمی میباشد که جهت سوار شدن موتور سوار و نشستن برای رانندگی موتور سیکلت بکار میرود. زین موتور سیکلت معمولا توانایی حمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارد اما بعضی از شرکت های تولید زین موتور سیکلت مانند تیزرو با بکار گیری متریال درجه 1 در تولید زین موتور سیکلت، محصولی را تولید کرده اند که بدون تغییر شکل و از دست رفتن
روزهایی که گذشت خیلی روزای سختی بود.رفتم دانشگاه و بعله.....
اوضاع خراب تر از چیزی بود که فکر می کردم.کاهش سنوات تقریبا ممکن نیست.شهریه هم حدود 10 شد!!!با چنگ و دندان به دنبال کاهش شهریه راه افتادم!کلی نامه نگاری و آه و نالع!
سه شنبه زود کارت زدم و رفتم...تا غروب دانشگاه بودم.حالم خیلی بد بود!چهارشنبههم دیراومدم سرکار.10:33رسیدم و کارت نزدم.امیدوارم بشه کاریش کرد!
برای مراسم دوباره اسم منو دادن و همکاران حسود در شرف انفجارند....
با نبی این چند روز رو پی
لوله مانیسمان چیست ؟ لوله بدون درز همانطور که از نام آن پیداست لوله ای بدون درز یا اتصال جوش بر خلاف لوله درزدار  است. این لوله ها هیچگونه اتصال جوشی ندارد و در نتیجه از ساختار و استحکام یکنواخت در بدنه لوله برخوردار هستند. بنابراین لوله بدون درز می تواند در برابر فشار بالاتر ، درجه حرارت بالاتر ، فشار مکانیکی بالاتر  مقاومت کند.لوله‌های فولادی معمولاً به دو صورت ساخته می‌شوند1.لوله درزدار 2.لوله بدون درز مانیسمان
کاربرد لوله مانیسمان
این
عروسک های بافتنی رز به جهت دست بافت بودن و استفاده از بهترین مواد اولیه دارای ماندگاری بسیار طولانی هستند و قابل شستشو میباشند.
در مورد قیمت عروسکها هم لازم به توضیح هست که این عروسکها با دست بافته می شوند و کیفتیشان با ماشینی کاملا متفاوت است و  داخل آن ها از الیاف پر میشود  و جنس الیاف بکار رفته کاملا درجه یک و بدون حساسیت برای کودکان هست. اندازه عروسک ها  به ضخامت نخ بکار رفته برمیگردد.
برای سفارش به چند نکته توجه فرمایید:
1. قیمتها براساس
پنجره های دوجداره به دلیل داشتن یراق آلات بکار رفته وشیشه های دوجداره بکار رفته و وزن شیشه ها به  دلایل مختلف از جمله :1)نوع پروفیل بکار رفته وگالوانیزه داخل آن که چه قطری داشته باشد 0.9  - 1 - 1.25 و 1.5که تحمل وزن شیشه ها را داشته باشد و موجب افتادن لنگه بازشو نشود2)تعدادلولا کم متناسب با اندزه لنگه باز شو نیز میتواند عاملی در جهت شکستن لولا یا دفورمه شدن لنگه باز شو می شود.3) درنهایت رگلاز یا تعویض لولا ها راهی در جهت به حالت عادی برگشتن لنگه ها باز
از یک جوان پرسیدند :از چه نوع آرایشی استفاده میکنی؟گفت اینارو بکار می برم :برای لبانم ....... راستگویی برای صدایم ...... ذکر خدابرای چشمانم ...چشم پوشی از محرماتبرای دستانم ...... کمک به مستمندانبرای پاهایم ...... ایستادن برای نمازبرای قامتم ....... سجده برای خدابرای قلبم ........ محبت خدابرای عقلم ...... فهم قرآنبرای خودمم ...... ایمان به خدا
+برندش «مال خدا» بوده.اصل مطلب «دختر جوان» بود ولی این آرایش برای مرد ها هم کارایی داره.
به اطلاع اهالی محترم می رساند در راستای تامین امنیت محله کاج از شروع بکار نیروهای انتظامات محله تا پایان فروردین 98 جمعا 4 ماه گذشته است و شورا جهت پرداخت حقوق نیروها متکی به پرداخت شارژهای اهالی می باشد.
لذا از مدیران و اهالی محترم خواهشمند است در جمع آوری شارژ ها از قرار هرماه 20 هزارتومان برای هر واحد حداقل 80 هزار تومان بذل اقدام فرمایند.
به اطلاع اهالی محترم می رساند در راستای تامین امنیت محله کاج از شروع بکار نیروهای انتظامات محله تا پایان فروردین 98 جمعا 4 ماه گذشته است و شورا جهت پرداخت حقوق نیروها متکی به پرداخت شارژهای اهالی می باشد.
لذا از مدیران و اهالی محترم خواهشمند است در جمع آوری شارژ ها از قرار هرماه 20 هزارتومان برای هر واحد حداقل 80 هزار تومان بذل اقدام فرمایند.
مفهوم جرم در قرآن؛
لفظ جرم و مشتقات آن 66 بار در قرآن کریم در 65 آیه و36 سوره بکار رفته است، علمای علم لغت اما در خصوص واژه جرم تعابیر مختلفی دارند.

جوهری در خصوص معنای جرم میگوید؛«جرم به معنای گناه بوده و جریمه نیز مانند آن است»، در این تعریف هم معنای جرم و هم معنای لغوی مجازات مورد تصریح قرار گرفته که به نظر میرسد مراد جوهری از «جریمه نیز مانند آن است» این مهم است که اصل تناسب بین جرم و آنچه در واکنش به آن در مقابل آن قرار میگیرد(کیفر)رعایت گرد
خب ویرایش عکس به وسیله فتوشاپ یکی از کاربرد های مهم و اساسی برا ویرایشگران است از هر دیدی در نظر بگیریم در هر کاری مخصوصا در اینترنت کار با فتوشاپ برایمان نیاز است در درجه اول طراح قالب های وب سایت که استفاده شدیدی هم دارد برای ویرایش کردن و ساخت لوگو ها  ما به فونت های خاصی نیازمندیم که در داخل سیستم های کامپیوتر ما وجود ندارد و باید جداگانه در سیستم ما ذخیره شوند شما باید اینگونه فونت ها را که به دلخواه شما باشد را دانلود کنید که آخر مطالب ه
گلدان مسی مینا کاری اسلیمی ارتفاع 16 سانتی متر با داشتن رنگ های مینایی زیبای خود در هر بیننده ایی را خواهد برد. گلدان مسی مینا کاری می تواند زینت بخش دکورهای سنتی و مدرن شما باشد. بدلیل استفاده از زنگ های روشن و ملایم گلدان 16 مینا کاری اسلیمی می تواند با اکثر ظروف دکوری ست گردد. گلدان مینا کاری اسلیمی یاد آور گنبد های نیلگون ایرانی است که فضای آرامش بخشی را بوجود خواهد آورد. بدلیل قیمت مناسب گلدان 16 مینا کاری نسبت به نمونه های بزرگتر خود امکا
طبقه و روشناییکفپوش هایی که نه تنها در دکوراسیون آشپزخانه شما بلکه در دکوراسیون منزل شما نیز تأثیر زیادی خواهد گذاشت ، یک تصمیم مهم دیگر قبل از دکوراسیون آشپزخانه است. در هنگام انتخاب کفپوش هایی که ظاهری کاملاً جدید و تقریباً انقلابی به خصوص برای آشپزخانه های کوچک یا کم نور دارند ، از ویژگی های مختلفی مانند دوام ، پوشیدن راحت نیست ، داشتن ساختاری برای جلوگیری از لغزندگی ساده و کثیفی و روغنی بودن آن باید استفاده شود. در نظر گرفته شود از آنج
طبقه و روشناییکفپوش هایی که نه تنها در دکوراسیون آشپزخانه شما بلکه در دکوراسیون منزل شما نیز تأثیر زیادی خواهد گذاشت ، یک تصمیم مهم دیگر قبل از دکوراسیون آشپزخانه است. در هنگام انتخاب کفپوش هایی که ظاهری کاملاً جدید و تقریباً انقلابی به خصوص برای آشپزخانه های کوچک یا کم نور دارند ، از ویژگی های مختلفی مانند دوام ، پوشیدن راحت نیست ، داشتن ساختاری برای جلوگیری از لغزندگی ساده و کثیفی و روغنی بودن آن باید استفاده شود. در نظر گرفته شود از آنج
نیاز و احتیاج امری طبیعی در زندگی دنیایی ما انسانهاست و به طور عادی با بکار گیری امکانات در صدد رفع نیاز هایمان هستیم. آنچه مهم است اینکه تحقق خواسته ها علاوه بر تلاشهای ظاهری اسباب باطنی دارد. مکتب اهل بیت علیهم اسلام در این خصوص سفارشات گوناگون و متنوعی دارد که مع الاسف عموم شیعیان از آن محرومند. یکی از این دستورات برای برآمدن حاجت عبارت است این که
ادامه مطلب
#شعر_مهدوی

دل شود امشب شکوفا در زمین
                  می زند لبخند شادی بر زمین
                  آسمان ِ دل تبسم می کند
                  روی ماهت را تجسم می کند
                  ای مسیح آل پیغمبر سلام
                  انتهای سوره ی کوثر سلام
                  ای کتاب راز های مرتضی
                  یادگار حضرت خیرالنسا
                  ای صفات تو صفات انبیا
                  حاصل جمع ِ تمام اولیا
                  ای قدم هایت صراط المستقیم

ابتکارات وخلاقیتهای شورا در زمینه امور مختلفی باشد که عبارتند در برگزاری نمایشگاههای گوناگون مانند کالای ایرانی ،نمایشگاه ساخت وسایل زیبا از وسایل دور ریختنی ، فروشگاه ونمایشگاه کتاب ، حضور درمساجد همجوار (طرح پیوند جوانان با مسجد)برای اقامه نماز ،بکار گیری از دانش وهنر اولیاء و.......که در پیوست تصاویر آن را مشاهده خواهید کرد .دریافت
لوله موئین:
یکی از اجزاء تشکیل دهنده ی کولرگازی و اسپلیت لوله موئین می باشد
ساده ترین وسیله برای کنترل جریان مایع مبرد لوله موئین می باشدکه در اغلب سیستم های تبرید کوچک بکار می رود. مقدار افت فشار وجریان مایع مبرد بستگی به طول لوله موئین و قطر داخلی آن دارد ومعمولا طول لوله موئین از یک متر تا شش متر می باشد . بارزترین عیب لوله موئین در این است که پس از انتخاب قطر و طول لوله دیگر نمی توانآنرا تغییر داد و همچنین همیشه با ثابتی مبرد جریان دارد و ف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها